KONST / Litografier / Färglitografi 16003447
nr 1600 3447
Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Stilleben, Signerad. Numrerad 352/360. Färglitografi, bildmått: 56x45, yttermått inklusive ram: 77x62 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:35:12
26/2 19:30:12